Pagrindinis > Vandens Meno Dažų Rinkinys, Vandens Pigmento Popieriaus Marbling Art Įrankis su A5 Dėklas Vaikų Tapybos Rinkinys UY8

Vandens Meno Dažų Rinkinys, Vandens Pigmento Popieriaus Marbling Art Įrankis su A5 Dėklas Vaikų Tapybos Rinkinys UY8

€13.51

Vandens Meno Dažų Rinkinys, Vandens Pigmento Popieriaus Marbling Art Įrankis su A5 Dėklas Vaikų Tapybos Rinkinys UY8 Prekės Specifikacija: Aprašymas:

1. Šis vanduo meno dažų rinkinys sukuria apakinti spausdinti ant vandens!

2. Super lengva spalva, tiesiog naudokite keletą adatos ant vandens norėdami sukurti gražus modelius.Nulis fondas taip pat gali sukurti šedevrus.Jokios kitos priemonės yra reikalingos.

3. Ne tik žaislas vaikams, bet ir geriausia forma, sąveikos tarp tėvų ir vaikų.

4. Tapybos menas gali padėti vystyti vaikų spalvos suvokimo, meno pažinimo, ir padidinti savo rankas-dėl gebėjimus, vaizduotę ir kūrybiškumą.

Ypatybė:

1. Vandens tapyba: Marmuras yra naujo tipo meno žaislas, kuris suteikia galimybę vaikams sukurti meno prasme.Paprasta marmuro dažais leidžia jums atrasti šį nepakartojamą technologijų ir atneš puikių rezultatų!

2. Saugus ir netoksiškas: derva ir pigmentas yra netoksiškas, pagamintas iš EPMC ir srutos, ir geriau vaizdo efektus.

3. Lengva dažyti: Per step-by-step instrukcijas, jūs galite lengvai plisti vaizduotę, vaikams, kaip dažai.Tapyba žydėjimas spalvingas ir puikus gėlės ant vandens.

4. Geriausi šeimos žaidimai: Ne tik žaislai, bet taip pat geriausia forma, sąveikos tarp tėvų ir vaikų.Tapybos menas gali padėti juos ugdyti mąstymo įgūdžius ir ugdyti praktinius gebėjimus.

5. Plėtros įgūdžių: Marmuro dažai gali padėti plėtoti vaikų spalvos suvokimo, meno pažinimo, ir padidinti savo rankų judesių koordinavimą, vaizduotę ir kūrybiškumą.Tai yra geriausias švietimo meno žaislas, skirtas berniukams ir mergaitėms.Tai leidžia jūsų vaikui mokytis, o žaisti.

6. Įvairias programas: Marmuro tapyba yra ypatingas menas stebėjimo platų dažų pokyčiai.Be to, knygoje yra ir daugiau programų, pvz., audinio, akmens, medienos, lapų, tinkas ir kt.

Specifikacija:

Medžiagos: vanduo, piešimo popieriaus, pigmentas

Dydis: 29.3*6*21.8 cm

Pigmentas butelis talpa: 6ml/ 20ml

Dažymas milteliais: 15 gramų, gali būti maišomas su 3000ml vandens, kad tapyba skystis.

Naudojimo instrukcijos:

1. Supilkite paruoštą skystį į tapybos baseino

2. Lašas pigmento ant paveikslo skystį iš vandens paviršiaus 1-2cm

3. Palaukite, kol pigmentas lėtai sustabdyti plitimo ir lašinamas į kitų pigmentų.

4. Naudoti adatą, švelniai braukite dėl dažų

5. Vietoje popieriaus butas dažų ir švelniai pašalinti jį.

6. Sėkmingai baigė darbą

Į paketą įeina:

1 X Vandens Meno Dažų Rinkinys

Komplektą Sudaro: 1 X Vandens Meno Dažų Rinkinys

Žymos: nustatyti prašmatnus didelis dydis, derliaus vonia prop, derliaus apšvietimas, derliaus krepšiai etsy, derliaus meno rožės, shooting star led, peets coffee meniu, derliaus meno plika, "vintage" meno mėnulis.

Panašūs produktai: