Pagrindinis > Garso Įtaisai 688 633 Zoom F8 Maitinimo Kabelis DTAP, kad Hirose 4 pin Male Plug ZAXCOM

Garso Įtaisai 688 633 Zoom F8 Maitinimo Kabelis DTAP, kad Hirose 4 pin Male Plug ZAXCOM

€6.46

  • Modelio Numeris: Garso Įtaisai 688 633 Zoom F8
  • Prekės Pavadinimas: SZJELEN

Produkto Savybės

Kiekvienas kabelis buvo išbandyti ir įsitikinti, kad nėra trumpo jungimo ,nr. galimo skilimo problemų iki pristatymo, ir joje workes labai!

Kabelio ilgis:30-100cm sandėlyje Užsakymą Ilgis : kiti ilgis kabeliai,mes galėtų pritaikyti su juo,prašome pastaba žodžiai arba susisiekite su manimi Prijungti: DTAP Plag B: Hirose 4 pin Sveiki, mano draugas. 1. Visų pirma, mūsų laidų yra pagaminti pagal save, nes mes gaminame jungtys ir procesas, kabeliai, taigi, mūsų laidai gali būti pritaikyti prie bet kokio ilgio arba pagaminti pagal jūsų reikalavimus. 2. Jei jums reikia daug susisiekite su manimi ir aš duosiu jums diskontuota kaina, ačiū 3. Jei perkate daugiau nei 200USD, prašome pasirinkti free shipping, mes atsiųsime jums DHL, EMS, "FedEx". 4. Daugiau nėra paaiškinimų, kodėl mūsų laidų, tačiau galime garantuoti, kad kiekvienas kabelis bus gerai ištirtas ir saugus ir patikimas.Prašome būti tikri, pirkti.Ačiū

Žymos: f8 roidmi, h5 zoom, 8mm dc maitinimo kištuko jungtis, 4 pin, d bakstelėkite splitter, hirose, bakstelėkite d, d bakstelėkite galia, jungtis lemo, 4 pin hirose.

Panašūs produktai: